SPECIALIZUOTAS SAVAITRASTIS LIETUVOS MOKESČIŲ MOKĖTOJAMS
„MOKESČIŲ ŽINIŲ“ prenumerata 2023 metams NEBEPRIIMAMA • • • • • Dėkojame savo skaitytojams už daugiau nei 25 metus trūkusį bendravimą ir linkime visiems sėkmingos dabarties ir daug žadančios ateities.
2021 m. sausio 19 d.
Nr. 3 (1182) StraipsniaiVMI paaiškina         
Šiame numeryje  


  Registruotiems vartotojams  

  Naujienlaiškio prenumerata  

Gyventojų gautų dovanų apmokestinimas pajamų mokesčiu

Kas yra dovanos ir kaip jos apmokestinamos gyventojų pajamų mokesčiu bei kokie tarifai taikomi, apmokestinant gautas dovanas • Tai paaiškina Valstybinė mokesčių inspekcija atnaujintame leidinyje „Prizų, laimėjimų ir dovanų apmokestinimas pajamų mokesčiu“.
 

Loterijų ir azartinių lošimų laimėjimų apmokestinimas pajamų mokesčiu

Valstybinė mokesčių inspekcija, atnaujinusi leidinį „Prizų, laimėjimų ir dovanų apmokestinimas pajamų mokesčiu“, paaiškina, kas yra loterijų ir azartinių lošimų laimėjimai, kaip jie apmokestinami gyventojų pajamų mokesčiu ir kokiais tarifais.
 

Prizų, laimėjimų apmokestinimas gyventojų pajamų mokesčiu

Valstybinė mokesčių inspekcija atnaujino leidinį „Prizų, laimėjimų ir dovanų apmokestinimas pajamų mokesčiu“, kuriame paaiškina, kas yra prizai, laimėjimai, dovanos, kaip apmokestinama ir kokie gyventojų pajamų mokesčio tarifai taikomi, apmokestinant gautus prizus, laimėjimus ir dovanas.
 

Turtą deklaruoti privalės visi Valstybės kontrolės darbuotojai

Liepos 1 d. įsigalios Gyventojų turto deklaravimo įstatymo Nr. I-1338 2 ir 10 straipsnių pakeitimo įstatymas Nr. XIV-139, kuriuo nustatyta pareiga deklaruoti turtą visiems Valstybės kontrolės darbuotojams ir jų šeimų nariams, taip pat numatytas jų turto deklaracijų pagrindinių duomenų viešinimas • Valstybinė mokesčių inspekcija paaiškina pakeistas Gyventojų turto deklaravimo įstatymo 2 ir 10 straipsnių nuostatas.
 

VMI apie nekilnojamojo turto, vertinamo masiniu būdu, mokestinių verčių nustatymą

Nuo 2021 m. sausio 1 d. juridiniai ir fiziniai asmenys nekilnojamojo turto mokestį už nekilnojamąjį turtą, vertinamą masiniu būdu, turi apskaičiuoti pagal Registrų centro nustatytas naujas mokestines vertes • Atsižvelgiant į tai, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paaiškino, apie nekilnojamojo turto mokesčio mokėjimą fiziniams ir juridiniams asmenims pagal naujas nekilnojamo turto mokestines vertes, primindama, kokie nekilnojamojo turto mokesčio tarifai taikomi fiziniams asmenims už nekomercinės paskirties nekilnojamąjį turtą, taip pat lengvatas bei kitas nuostatas, susijusias su nekilnojamojo turto mokesčiu ir nauja mokestine verte.
 
Paieška

Straipsnių archyvas
  Sausis     2021  
PrATKPŠS
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Naujienos

Adresas: Palangos g. 2 - 13, Vilnius LT-01117
Tel.: 8-686 09344
Fax.:
El. paštas: redakcija@mzinios.lt
Kontaktai | Reklama