SPECIALIZUOTAS SAVAITRASTIS LIETUVOS MOKESČIŲ MOKĖTOJAMS
„MOKESČIŲ ŽINIŲ“ prenumerata 2023 metams NEBEPRIIMAMA • • • • • Dėkojame savo skaitytojams už daugiau nei 25 metus trūkusį bendravimą ir linkime visiems sėkmingos dabarties ir daug žadančios ateities.
2020 m. kovo 10 d.
Nr. 10 (1141) StraipsniaiVMI paaiškina         
Šiame numeryje  


  Registruotiems vartotojams  

  Naujienlaiškio prenumerata  

Kaip gyventojų pajamų mokesčiu apmokestinimi azartinių lošimų laimėjimai ir dovanos?

Kas yra azartinių lošimų laimėjimai, dovanos, kaip gyventojų pajamų mokesčiu apmokestinami azartinių lošimų laimėjimai ir kokiais tarifais, kokios dovanos apmokestinamos/neapmokestinamos gyventojų pajamų mokesčiu ir kokie taikomi tarifai 2019 ir vėlesniais metais? • Tai paaiškina Valstybinė mokesčių inspekcija atnaujintame leidinyje „Prizų, laimėjimų ir dovanų apmokestinimas pajamų mokesčiu".
 

Komandiruočių dienpinigiai

Valstybinė mokesčių inspekcija atnaujino leidinį „Komandiruočių sąnaudos ir komandiruočių kompensacijų dydžiai, neapmokestinami gyventojų pajamų mokesčiu“, kuriame klausimų-atsakymų forma paaiškinta dienpinigių skaičiavimo ir apmokestinimo, vykstant į komandiruotes užsienyje ir Lietuvoje, taip pat iš užsienio į Lietuvą, tvarka.
 

Komandiruočių išlaidų kompensacijų (ne)apmokestinimas gyventojų pajamų mokesčiu

Valstybinė mokesčių inspekcija atnaujino leidinį „Komandiruočių sąnaudos ir komandiruočių kompensacijų dydžiai, neapmokestinami gyventojų pajamų mokesčiu“, kuriame paaiškinta komandiruočių išlaidų kompensacijų apmokestinimo/neapmokestinimo gyventojų pajamų mokesčiu tvarka.
 

Kompensacijos už kilnojamąjį, susijusį su kelionėmis, važiavimu ar lauko sąlygomis darbą

Padidėjusių išlaidų kompensacijų, mokamų vietoje komandiruočių kompensacijų darbuotojams, kurių darbas yra atliekamas kelionėje, lauko sąlygomis, susijęs su važiavimais arba yra kilnojamojo pobūdžio, mokėjimo tvarka.
 

Prizų, laimėjimų bei dovanų deklaravimas ir pajamų mokesčio sumokėjimas

Kas ir kada turi sumokėti pajamų mokestį nuo prizų, laimėjimų, dovanų bei kam privaloma deklaruoti prizus, laimėjimus, dovanas, taip pat kokiais atvejais gyventojui, teikiant 2019 m. ar vėlesnių metų metinę pajamų mokesčio deklaraciją, reikės sumokėti joje perskaičiuotą pajamų mokestį nuo gautų prizų, laimėjimų, dovanų sumos? • Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus galima rasti Valstybinės mokesčių inspekcijos atnaujintame leidinyje „Prizų, laimėjimų ir dovanų apmokestinimas pajamų mokesčiu“.
 

Prizų, laimėjimų ir loterijų laimėjimų apmokestinimas gyventojų pajamų mokesčiu

Kas yra prizai, laimėjimai ir loterijų laimėjimai, kokie apmokestinami/neapmokestinami prizai, laimėjimai ir loterijų laimėjimai gyventojų pajamų mokesčiu, kokie pajamų mokesčio tarifai yra taikomi, apmokestinant 2019 m., 2020 m. ir vėlesniais metais gautus prizus, laimėjimus ir loterijų laimėjimus? • Tai paaiškinta Valstybinės mokesčių inspekcijos atnaujintame leidinyje „Prizų, laimėjimų ir dovanų apmokestinimas pajamų mokesčiu“.
 
Paieška

Straipsnių archyvas
  Kovas     2020  
PrATKPŠS
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Naujienos

Adresas: Palangos g. 2 - 13, Vilnius LT-01117
Tel.: 8-686 09344
Fax.:
El. paštas: redakcija@mzinios.lt
Kontaktai | Reklama